تنوع اهداف وجوایز در عصرپادشاهان دلیل برتری نسبت به دیگر بازیهای آنلاین
نويسنده : - ساعت ٥:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۳٠
 

عصر پادشاهان

در بسیاری از بازی های استراتژیک تنها یک هدف و یک مسیر وجود دارد و این باعث می شود که بازیکن های کوچکتر بعد از طی چند ماه از بازی دیگر انگیزه ای برای ادامه بازی نداشته باشند، زیرا توان رقابت با بازیکن های بزرگ برای هدف اصلی که همان جایزه اصلی بازی است  را ندارند. اما در عصر پادشاهان، بازی داری اهداف مختلفی است که از یک بازیکن کوچک با یک شهر تا بازیکن های بزرگ با صدها شهر، انگیزه دارند تا آخرین روز سرور به بازی خود ادامه بدهند.
اگر بخواهم کمی مسئله را بیشتر توضیح بدهم.

1- اهداف کوچک: جایزه های نقدی و غیر نقدی ( به ارزش 50 تا 500 هزار ریال ) واقع در واحه های گینگیزها. برای یافتن این جوایز شما به ارتش بزرگی نیاز ندارید.

2- اهداف میانی: یافتن کلیدها جهت ورود به کلوب قهرمانان + دریافت جایزه نقدی ( 500 هزار ریال + یک میلیون ریال )

3- اهداف بزرگ: یافتن و تسخیر قلعه اصلی حاوی کلاه خود قدرت و کتیبه جاودان و نوشتن اسم خود در کتیبه + ورود به کلوب طلایی قهرمانان

4- هدف نهایی ( کتیبه جاویدان ): 7 روز مقاومت در برابر سایر بازیکن ها و گینگیزهایی که می خواهند کتیبه جاودان را پس بگیرند. پس از این 7 روز مقاومت شما صاحب صندوق ویژه حمل کتیبه می شوید و ت ابد به نام شما ثبت خواد شد که این در سرورهای بعدی و در کلوب طلایی بسیار برای شما مفید می باشد.(سروری به نام سرور قهرمانان راه اندازی میشود که فقط قهرمانان سرورهای مختلف  با هم به رقابت خواهند پرداخت با جوایزی بسیار عالی)

در ضمن در طول مدت بازی اصلی شما می توانید در بازی های کوچک داخل بازی مثل نبرد افکار ( بازی دوز و بازی اتللو )، شکار پرندگان، جنگل اسرار آمیز نیز به رقابت با سایرین بپردازید و لحظاتی پر از هیجان را تجربه کنید.

عصر پادشاهان، دنیای پر از هیجان برای همه جهت عضویت اینجا کلیک کنید

 

ماخذ:اینجا


 
 
افزایش تولید منابع با تسخیر آبادی ها
نويسنده : - ساعت ۱۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٩
 

در نقشه بازی عصر پادشاهان یک سری آبادی وجود دارد که بازیکن با تسخیر آن منابع میتواند تولیدات خود را افزایش دهد.و بر روند ساخت و ساز شهر خود سرعت بخشید.

آبادی چوب- آبادی سنگ- آبادی گندم-آبادی آهن

یکسری آبادی هم هستن که به صورت ترکیبی از دو نوع ماده هست مثی چوب وسنگ یا آهن و گندم یا آهن و سنگ که تسخیر این آبادی ها بهتر است چون باعث میشود دونوع منبع شما تولیدش افزایش پیدا کند. در ادامه مطلب نحوه تسخیر آبادی ها توضیح داده شده است.

عکس آبادی ها درون نقشه به صورت دایره شکل میباشد


 
 
معرفی نیروهای ارتش در عصر پادشاهان(بخش چهارم)
نويسنده : - ساعت ٧:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۸
 

من در این پست به صورت کامل کاراکتر قهرمان را توضیح خواهم داد

قهرمان

عصر پادشاهان

برای تربیت قهرمان بازیکن باید عمارت قهرمانان داشته باشد و برای آموزش قهرمان ها بسته به نوع آنها ( نیزدار ، شمشیرزن، کماندار و شوالیه ) به میزان خاصی امتیاز هوش نیاز و منابع نیاز دارید. البته اگر بازیکنی امتیاز هوش نداشته باشد، می تواند به جای امتیاز هوش از سکه استفاده نماید. توضیحات کامل در این زمینه در بخش "عمارت قهرمانان" ارائه شده است. تربیت قهرمان محدودیتی ندارد و شما در هر شهرتان به هر تعداد که خواسته باشید، می توانید قهرمان تربیت نمایید.

سطح هجومی و دفاعی قهرمان:
قهرمان ها بر اساس نوع نیرویی که هستند در زمان تربیت آنها سطح هجومی و دفاعی آنها بر اساس وضعیت آن نوع نیرو در آکادمی تعیین می شود. اما بعد از آماده شدن قهرمان، دیگر افزایش سطح هجومی و یا دفاعی در آکادمی تاثیری بر روی قهرمان ها ندارد. سطح هجومی  دفاعی قهرمان از طریق "امتیاز تجربه نظامی" افزایش می یابد. در واقع بازیکن باید امتیاز تجربه نظامی جمع نماید و این امتیازها را از طریق عمارت قهرمان، بخش لیست قهرمان ها، برای بالابردن سطح هجومی و دفاعی قهرمان هایش استفاده نماید. شما می توانید سطح هجومی و دفاعی قهرمان خود را تا 1000 بالا ببرید. ( البته سرورهای 1 و 2 و 3 دارای این محدودیت نبوده اند )

++ قدرت هجومی و یا دفاعی قهرمان بر اساس سطح هجومی و دفاعی آن بر اساس فرمول زیر محاسبه می شود:

قدرت هجومی و یا دفاعی قهرمان = قدرت پایه + ( قدرت پایه + ( 300 * ( مصرف گندم قهرمان تقسیم بر 7 )) * ( 1.007 به توان سطح قهرمان) - 1 )

قدرت پایه = پنج برابر قدرت نوع نیرویی که تبدیل به قهرمان شده است. (مثلا شوالیه یا نیزه دار)
مصرف گندم قهرمان = چهار برابر مصرف گندم نوع نیرویی که تبدیل به قهرمان شده است

تاثیر سطح سلامت قهرمان بر امتیاز او در جنگ ها:
اگر قهرمان سطح سلامت اش کامل باشد، می تواند با تمام توان در جنگ شرکت نماید، اما اگر سطح سلامت قهرمان کمتر از 100 باشد، بر اساس فرمول زیر از تاثیرگذاری قهرمان در جنگ ها کاسته می شود:

میزان کاهش قدرت قهرمان در صورت کم بودن سطح سلامت: ( ( ( 100 - سطح سلامت ) 
تقسیم بر 2 ) * قدرت ( امتیاز ) قهرمان در جنگ ) تقسیم بر 100

مثال:
یک شوالیه قهرمان در سطح 1000 معادل 9298 شوالیه عادی در سطح یک قدرت هجومی خواهد داشت


بقیه پست را در ادامه مطلب مشاهده نمایید
 
 
معرفی نیروهای ارتش در عصر پادشاهان(بخش سوم)
نويسنده : - ساعت ٧:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۸
 

مهاجر

عصر پادشاهان

مهاجران نیروهای پرتلاش و کارایی هستند که در احداث شهر جدید به شما کمک می کنند. توسط این نیروها و با هموار کردن پیش نیازهای لازم جهت احداث شهر جدید( که در ادامه به آن پرداخته می شود )فعال سازی شهری دیگر میسر می شود.
این نیرو در اکادمی تحقیق  می شود و برای تربیت  بایستی از ساختمان قصر استفاده شود. هر شهر می تواند دو شهر را تسخیر نمایند برای تسخیر شهر اول بایستی سطح قصر 10 باشد و برای شهر دوم بایستی سطح قصر 20 باشد.
مشاور
عصر پادشاهان
مشاوران نمایندگان پادشاه هستند و جز مقامات رسمی شهر به حساب می آیند و پست های کلیدی همچون شهردار، خزانه دار و . . . به آنها سپرده می شود. برای اینکه شهر یک بازیکن دیگر را تسخیر نمایید، به سه مشاور به عنوان نماینده پادشاه جهت نگهداری قصر، شهردار جدید شهر و خزانه دار جدید نیاز داریدمشاوران در قصر آموزش می بینند، البته برای اینکه بتوانید مشاور آموزش دهید، ابتدا باید در آکادمی مشاور را تحقیق نمایید و سپس می توانید در قصر آنها را آموزش دهید.
عصرپادشاهان بهترین بازی آنلاین ایرانی
ماخذ:وبلاگ رسمی

 
 
معرفی نیروهای ارتش در عصر پادشاهان(بخش دوم)
نويسنده : - ساعت ۳:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۸
 

جاسوس

عصر پادشاهان

تربیت این نوع سرباز برای شناسایی جاسوسانی که از شهرهای دیگر وارد شهر شما می شوند و همچنین جهت شناسایی و بدست آوردن اطلاعات از وضعیت ساختمانها و سربازان شهرهای دیگر بسیار ضروری می باشد.این نوع سرباز پس از تحقیق در آکادمی در سربازخانه قابل تربیت می باشد.برای افزایش قدرت دفاعی جاسوس، باید در آکادمی سطوح دفاعی آن را افزایش دهید.
دژکوب
عصر پادشاهان
ابزار جنگی دژکوب، وسیله ای جهت تخریب دیوارهای شهرهایی است که شما به آنها حمله می کنید . برای استفاده از منجنیق و دژکوب باید لشکرکشی از نوع نبرد باشد.

+ این ابزار در دفاع برابر نیروهای هجومی به شهر شما نیز موثر است.
+ این ابزار جنگی پس از تحقیق در اکادمی در کارگاه فعال می شود. البته برای اینکه بتوانید در آکادمی منجنیق و یا دژکوب را تحقیق نمایید، باید ابتدا کارگاه را بنا کرده باشید.
+ در صورتیکه در یک لشکرکشی از منجنیق استفاده نمایید، از امتیاز سطح تمدن شما 100 نمره کسر می شود.برای افزایش قدرت هجومی و دفاعی دژکوب، باید در آکادمی سطوح هجومی و دفاعی آن را افزایش دهید.
منجنیق
عصر پادشاهان
یک سلاح دور برد عالی برای تخریب ساختمان‌های دشمن است. برای استفاده از منجنیق و دژکوب باید لشکرکشی از نوع نبرد باشد. اگر اردوگاه نظامی سطح 20 باشد به وسیله منجنیق قادر خواهید بود تا دو ساختمان را همزمان تخریب کنید. هر قدر سطح اردوگاه بیشتر باشد دقت در تخریب اهداف بالاتر می رود.

+ این ابزار در دفاع برابر نیروهای هجومی به شهر شما نیز موثر است.
+ این ابزار جنگی پس از تحقیق در اکادمی در کارگاه فعال می شود. البته برای اینکه بتوانید در آکادمی منجنیق و یا دژکوب را تحقیق نمایید، باید ابتدا کارگاه را بنا کرده باشید.
+ در صورتیکه در یک لشکرکشی از منجنیق استفاده نمایید، از امتیاز سطح تمدن شما 100 نمره کسر می شود.برای افزایش قدرت هجومی و دفاعی منجنیق، باید در آکادمی سطوح هجومی و دفاعی آن را افزایش دهید.
لذت این بازی زیبا و استراتژیک را از دست ندهید
ماخذ:وبلاگ رسمی

 
 
معرفی نیروهای ارتش در عصر پادشاهان(بخش اول)
نويسنده : - ساعت ٢:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۸
 

من طی چهار پست نیروهای موجود در بازی را به شما معرفی میکنم.(در عکس مربوط به هر کاراکتر مقدار منابع مورد نیاز برای ساخت آن سرباز نشان داده شده است)

نیزه دار

عصر پادشاهان

 اولین سربازی که پس از فعال سازی ساختمان سربازخانه قابل تربیت می باشد، نیزه دار است. این نوع سرباز قدرت دفاعی بالایی داشته و برای حفاظت از شهر مناسب می باشد. برای تربیت نیزه دار کافی است سربازخانه خود را بسازید. البته هر چه سطح سربازخانهبالاتر برود، سرعت تربیت پیاده نظام بالاتر می رود.
برای افزایش قدرت هجومی و دفاعی نیزه دار، باید در آکادمی سطوح هجومی و دفاعی آن را افزایش دهید.

ادامه نیروها را در ادامه مطلب مشاهده نمایید


 
 
جنگل اسرارآمیز در عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ٧:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۸
 
عصر پادشاهان

شکار در جنگ اسرارآمیز یکی دیگر از تمرینات مهارتی قهرمان ها برای کسب امتیاز می باشد.  بازیکن در این بازی 3 دقیقه فرصت دارد تا حیوانات را شکار نماید. البته در این شکار تعداد چاقو و تبر نیز محدود می باشد. در این بازی  شما 40 چاقو و 35 تبر دارید. چهار نوع حیوان خرس، خرگوش، آهو و راسو در جنگل وجود دارند که شکار هر یک از این حیوانات دارای امتیازهای مختلفی می باشد.

عصر پادشاهان

 در جنگل نوعی عنکبوت مهاجم وجود دارد که باید با رسیدن این عنکوبت ها آنها را به پرتاب چاقو و یا تبر از پا دربیاورید، در غیر اینصورت با هر بار گزیده شدن توسط عنکبوت 60 امتیاز از امتیاز کلی بازیکن کسر می شود.
بازیکن برای شکار کردن خرس و خرگوش نیاز به طعمه های ماهی و هویج دارد که میتواند آنها را از زمین هویج و دریاچه تهیه کند.
به این ترتیب که بعد از هر بار استفاده از این طعمه ها باید برای شکار بعدی طعمه دیگری فراهم نماید و هر بار تنها میتواند یک ماهی و یک هویج حمل نماید.
برای شکار آهو و راسو نیازی به طعمه نمیباشد.
بعد از اتمام زمان بازیکن به صفحه پایانی هدایت میشود و با زدن دکمه ی "بازگشت به بازی" امتیاز وی در بازی درج خواهد شد.

بازیکن میتواند برای حرکت از کلید های جهت نما و یا کلید های (w/s/a/d)استفاده نماید و برای پرتاب چاقو و تبر و یا هویج و ماهی از کلید های کلیک چپ موس و یا Space استفاده نماید.
برای انتخاب سلاح ها و یا طعمه ها از کلید های زیر استفاده نماید:
عدد 1 : انتخاب چاقو
عدد 2 : انتخاب تبر
عدد 3 : انتخاب هویج
عدد 4 : انتخاب ماهی
حرف E:  برای چیدن هویج از مزرعه و یا گرفتن ماهی از دریاچه ( بعد از نزدیک شدن کامل به آنها )

عصر پادشاهان

عصر پادشاهان
    عضو شوید بازی کنید لذت ببریدقلب


 
 
اردوگاه نظامی
نويسنده : - ساعت ٦:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۸
 

عصر پادشاهان

سربازانی که  در قمستهای مختلف آموزش می بینند در این قسمت مستقر می شوند. برای لشکرکشی ها شما از این قسمت می توانید نیروها را اعزام نمایید. برای ساخت دیوار به شهرداری بخش ساختمانها بروید.
این بخش دارای 5 قسمت است :  نیروهای ارتش -  اعزام نیروها -  شبیه ساز جنگ – ارتش های در حال حرکت – مقصد های پر تکرار و مورد علاقه

نیروهای ارتش :  در این قسمت تمامی نیروهایی که توسط شما در بخش های مختلف آموزش دیده اند قابل مشاهده هستند. اگر از این تعداد نیرو، افرادی را به عنوان پشتیبان به شهرهای دیگر اعزام کرده باشید یا از شهرهای دیگر به شهر شما امده باشند نیز قابل مشاهده هستند.
امکان فراخوانی نیروهایی که به شهرهای دیگر برای پشتیبانی فرستاده اید در این قسمت وجود دارد، همنچنین می توانید نیروهایی را که سایرین برای پشتیبانی برای شما ارسال کرده اند، به شهرهای اصلی خودشان بازگردانید.
اعزام نیروها : به کمک این قسمت شما می توانید  نیروهای خود را برای جنگ، پشتیبانی، جاسوسی و یا . . . به شهرهای دیگر  اعزام کنید. 
شبیه ساز جنگ :  به کمک این قسمت قبل از ارسال نیروها به جنگی که اطلاعات دقیقی درباره آن ندارید، می توانید تخمینی از نتیجه جنگ احتمالی خود با آن مقصد مورد نظر را مشاهده نمایید. این ابزار برای کاهش تلفات شما در جنگ ها و افزایش احتمال پیروزی بسیار مفید است.
ارتش های در حال حرکت : در این قسمت شما نمای کاملی از کلیه لشکرهایی که از شهر شما دور می شوند و یا به سمت شما می آیند را مشاهده نمایید. این قسمت به شما زمان رسیدن نیروها به شهر هدف و همچنین برگشت دقیق آنها را به شهر شما اعلام می کنند. می توان گفت آماری از زمان و محل رفت و آمد نیروها را به شما نشان می دهد
مقصد های پر تکرار و مورد علاقه: این قسمت دارای دو بخش مقصدهای پرتکرار و مقصدهای مورد دلخواه می باشد. مقصدهای پرتکرار لیست 15 شهری است که شما بیشترین حمله را به آنها کرده اید و مقصدهای مورد دلخواه، لیستی از شهرهایی است که شما تمایل دارید بیشتر به آنها حمله کنید و این کار شما را در حمله های بعدی بسیار آسان می کند.
اردوگاه نظامی دارای20 سطح است. وقتی اردوگاه به سطح 10 می رسد شما می توانید برای منجنیق های اعزامی به جنگ یک هدف مشخص را اعلام کنید و وقتی سطح اردوگاه به 20 می رسد شما می توانید 2 ساختمان از شهر دشمن را به عنوان اهداف مشخص منجنیق های خود انتخاب کنید. در غیر این صورت منجنیق های به صورت تصادفی شلیک خواهند کرد.
در عصرپادشاهان عضو شوید و امپراتوری قدرتمند خود را بنا کنیدتشویق
ماخذ:وبلاگ رسمی

 
 
عکس کاراکتر های نیروهای متخصص در نسخه فارسی
نويسنده : - ساعت ٩:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٧
 

عصر پادشاهان


 
 
مزرعه
نويسنده : - ساعت ٩:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٧
 
ساختمان مزرعه
در این مکان گندم مورد نیاز ساکنین شهر، سربازان و بازرگانان تهیه می شود. این بنا دارای 20 سطح است.  هر چه مزرعه گسترش یابد، تولید محصول نیز بیشتر می شود. 
زمانی که سطح مزرعه به 10 برسد امکان جدیدی به نام آسیاب در مزرعه فعال می شود که با ارتقا دادن آن می توانید تولید گندم  خود را افزایش دهید.
فاز تکمیلی مزرعه:
شما می توانید با ارتقا فاز تکمیلی تولید مزرعه  خود را افزایش دهید.
آسیاب
این ساختمان زیر مجموعه  مزرعه می باشدکه از سطح 10 مزرعه  فعال می شود . ساختمان مذکور دارای 5 سطح بوده که در هر سطح میزان تولید افزایش می یابد. در جدول زیر مقادیر مربوطه قابل مشاهده است 
به عنوان مثال اگر سطح مزرعه 10 باشد (در این سطح میزان تولید 600 است ) در سطح 5 آسیاب  به میزان تولید 25% اضافه می شود.

 
 
ساختمان چوب بری در عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ٢:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٧
 
چوب بری
عصر پادشاهان
در این ساختمان چوب مورد نیاز برای ساخت ساختمانها، تربیت نیروها و تجهیز ارتش به سلاح های قدرتمند  تولید می شود. هر چه سطح این ساختمان  افزایش یابد  سرعت تولید چوب در ساعت بیشتر می شود. این بنا دارای 20 سطح است. زمانی که سطح ساختمان به 10 برسد امکان جدیدی به نام نجاری در چوب بری فعال می شود که با ارتقا دادن آن می توانید به تولید چوب خود بیافزایید.
فاز تکمیلی چوب بری:
شما می توانید با ارتقا فاز تکمیلی تولید چوب بری  خود را افزایش دهید.
کارگاه چوب بری و الوار سازی:
این کارگاه زیر مجموعه چوب بری می باشدکه از سطح 10 چوب بری فعال می شود . کارگاه مذکور دارای 5 سطح می باشد که در هر سطح میزان تولید را افزایش می دهد در جدول زیر مقادیر مربوطه قابل مشاهده است به عنوان مثال اگر سطح چوب بری 10 باشد که در این سطح میزان تولید 600 است در سطح 5 این کارگاه  به میزان تولید 25% اضافه می شود.
در عصرپادشاهان عضو شوید ولذت ببرید-جنگ هایی نفس گیرو خونین در راه استهوراهوراهورا

 
 
معدن آهن
نويسنده : - ساعت ٩:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٧
 

معدن آهن

عصر پادشاهان

قهرمان داستان برای ساخت سلاح و تجهیزات نیروهای ارتشی خود، و معماران برای ساخت بناها توسط معماران نیاز به استخراج آهن دارند.  معدن آهن مانند سایر منابع 20 سطح دارد که از سطح 10 به بعد امکان ذوب فلزات استخراج شده جهت افزایش امکان تولید آهن فعال می شود.

فاز تکمیلی معدن آهن:
شما می توانید با ارتقا فاز تکمیلی تولید معدن آهن خود را افزایش دهید. در جدول زیر منابع مورد نیاز برای ساخت هر سطح فاز تکمیلی معدن آهن و میزان تولید فاز تکمیلی معدن آهن در هر سطح را نشان می دهد.


کارگاه ذوب آهن

این کارگاه زیر مجموعه معدن آهن است. در صورتی که معدن آهن به سطح 10 برسد این کارگاه در بازی فعال می شود. کارگاه مذکور دارای 5 سطح بوده که در هر سطح میزان تولید افزایش می یابد. در جدول زیر مقادیر مربوطه قابل مشاهده است

همین حالا از این لینک در عصرپادشاهان عضو شوید و استراتژی بازی خود را به رخ دیگران بکشیدبغلاز خود راضی

 
 
معدن سنگ
نويسنده : - ساعت ۱:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٦
 
از سنگ برای ساخت و استحکام  بخشی به ساختمانهای موجود در شهر همچنین برای ساخت تجهیزات نظامی استفاده می شود.  در سطح 10 این معدن امکان ساخت آجر فراهم می شود که میزان تولید سنگ و خشت را افزایش می دهد.
در این ساختمان دو بخش دیگر وجود دارد :
فاز تکمیلی معدن سنگ:
شما می توانید با ارتقا فاز تکمیلی تولید معدن سنگ خود را افزایش دهید.

کارگاه آجرسازی
این کارگاه زیر مجموعه معدن سنگ می باشدکه از سطح 10،در معدن سنگ فعال می شود . کارگاه مذکور دارای 5 سطح بوده که در هر سطح میزان تولید را تا سقف 25 % افزایش میدهد.
((در عصرپادشاهان عضو شوید و لذت ببرید))

 
 
گنجینه ها و کلید ها در عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۸:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٥
 


گنجینه ها:

در عصرپادشاهان گنجینه ها در چهار قسمت نقشه به صورت مساوی و تصادفی چیده شده اند. دقت نمایید که برخی از اردوگاه فاقد گنجینه می باشند. این مسئله را با جاسوسی و بر اساس تعداد سربازان گینگیز مستقر در آن اردوگاه می توانید متوجه شوید. بسته به نوع گنجینه در اردوگاه بین 100سرباز تا 250 هزار سرباز گینگیز در اردوگاه ها وجود دارد و بازیکن ها باید با اعزام جاسوس اهداف خود را مشخص نمایند. یعنی هر چه گنجینه ارزشمندتری در اردوگاه باشد، تعداد سربازهای محافظ آن بیشتر است.

گنجینه های مستقر در اردوگاه ها
عبارت اند از:  کلید طلایی ، کلید نقره ای، صندوقچه کوچک، کیسه 500 سکه ای، کیسه 100 سکه ای و کیسه 50 سکه ای می باشد.
نکته: برای جستجوی گنجینه ها شما می توانید کلیه اردوگاه هایی که در 40*40 شهر های شما هستند را جستجو نمایید.  البته اردوگاه ها دائما در حال تغییر مکان می باشند.
 
((همین حالا در عصر پادشاهان عصو شوید بازی کنید لذت ببرید جایزه بگیرید))

 
 
جوایز در بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ٩:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٢
 

 

بازی کنید، لذت ببرید و جایزه بگیرید
در هر دوره از بازی عصر پادشاهان بازیکنانی که توانسته باشند، به اهداف نهایی بازی دست پیدا کنند، جوایز ارزنده نقدی و غیر نقدی اهدا خواهد شد. نکته مهم در مورد بازی عصر پادشاهان، متغییر بودن اهداف بازی در سرورهای مختلف است. میزان جوایز در هر سرور متغییر بوده و با توجه به میزان مشارکت بازیکن ها در جهت رسیدن به اهداف نهایی و میزان غلبه آنها بر اقوام وحشی گینگیز، تعیین می گردد. بر همین اساس جوایز نقدی یک سرور در صورت بالابودن سطح فعالیت بازیکن ها تا سقف 100 میلیون ریال خواهد رسید. در کنار جوایز نقدی، هر سرور بین 100 تا 2500 جایزه غیر نقدی به همراه دارد که به ماجراجویان باهوشی که آنها را در بازی پیدا کنند اهدا خواهد شد .

 
 
تصاویر محیط شهر و کاراکترهای نسخه فارسی بازی
نويسنده : - ساعت ٩:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٠
 

گرافیک تازه از عصر پادشاهان در نسخه فارسی بازی.

برای عضویت در سرور ایرانی از این لینک عضو شوید.


 
 
داستان بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۱٢:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٩
 

 

بازی آنلاین عصر پادشاهان یک بازی بین المللی آنلاین است که در شرکت توسعه سامان تولید شده است و هم اکنون نگارش انگلیسی، عربی و فارسی آن در اینترنت قابل دسترسی می‌باشد. این بازی رایگان در سبک تاریخی-نظامی و بر اساس یک داستان تخیلی تاریخی تولید شده‌است. در این بازی شما به عنوان یک فرمانده دلاور باید سعی کنید با ایجاد امپراتوری قدرتمند و ارتشی عظیم به مبارزه با شیاطین برخیزید و در این میان جنگ‌هایی بزرگ شکل خواهد گرفت و دلاوران و قهرمانانی همچون شما با شکست شیاطین نام خود را در کتیبه جاودان قهرمانان ثبت کرده و به جوایز نقدی هر دوره از بازی دست می‌یابند.

داستان بازی 

صدها سال قبل در صبح یک روز زمستانی مردم با صدای مهیب وترسناک لشکریانی خونخوار و پلید از خواب بیدار شدند. با حمله این قوم شیطانی که گینگیزها نام دارند، امنیت و آسایش از منطقه رخت بر بست، مزارع به آتش کشیده شدند و دهکده‌ها ویران شدند.
اینگونه بود که جنگاورانی شجاع پا به عرصه گذاشتند و شروع به ساختن مجدد دهکده‌ها و شهرها کردند. آنها با تمام توان و با سرعت سعی در تجهیز شهرها و تبدیل آنها به یک کشور قدرتمند نمودند و با آموزش لشکریانی عظیم، خود را آماده جنگ با اهریمن خونخوار می نمایند.
جنگ برای انتقام و از بین بردن لشکریان اهریمنی و بازگرداندن شادی و آرامش.
در این مدت صدها کشور قدرتمند تشکیل می شود و این کشورها باید با مقاومت در برابر حمله های گینگیزها، کم کم به سمت شهرهایی که توسط گینگیزها تسخیر شده اند حرکت و آن شهرها را آزاد نمایند و اگر در مسیر بازی توانسته باشند که کلید های طلایی را پیدا کنند، می توانند به جوایز موجود در صندوقچه های گنج دست پیدا کنند.

برای ورود به سرور فارسی و ثبت نام در عصر پادشاهان اینجا کلیک کنید.

 عکس هایی از محیط بازی در ادامه مطلب


 
 
ساختمان سربازخانه در عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ٩:٠۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٩
 

مشخصات

در این ساختمان سربازان مدافع، شمشیرزن و جاسوس آموزش داده می شود. جهت فعال سازی این نیروها، ابتدا بایستی در آکادمی آنها را تحقیق نمود و سپس در سربازخانه به آموزش آنها پرداخت. 
این ساختمان دارای دو قسمت است : میدان تمرین و قسمت آموزش 
بخش های داخلی سرباز خانه عبارتند از:
میدان تمرین
میدان تمرین دارای 20 سطح است و  از سطح 10سربازخانه فعال می شود. در میدان تمرین قدرت بدنی و سرعت حرکت سربازان در زمان لشکرکشی ها افزایش می یابد.

آموزش
در این بخش، برای آموزش هر کدام از نیروها نیاز به مصرف منابع است و هر چه سطح ساختمان سربازخانه بیشتر شود سرعت آموزش سربازها بیشتر می شود. در سربازخانه بازیکن می تواند پس از تحقیق در آکادمی نیروهای زیر را تربیت کند.
  1. شمشیرزن
  2. پیاده نظام
  3. جاسوس

((ثبت نام در سرور های عصر پادشاهان))


 
 
ساختمان سفارت در عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ٩:۳٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٧
 
در ساختمان سفارت، تمامی دیپلماتها و سفیران شما مستقر هستند. در این ساختمان شما می توانید اتحاد ایجاد کنید سفیران مختلف تربیت نموده و با دیگر شهرها  قراردادهای دیپلماتیک برقرار کنید. این ساختمان دارای20 سطح است. که با ارتقاء در هر سطح امکانات بیشتری را دارا خواهید شد.
 با فعال سازی این ساختمان از طریق ساختمان شهرداری، ( در سطح 1 ساختمان شهرداری) شما می توانید به اتحادهای تشکیل شده که دارای قدرت بیشتری هستند بپیوندید تا از شما مقابل حملات دیگر شهرها حمایت و حفاظت شود. برای آشنایی با مفاهیم اتحاد و دیپلماسی قسمت " اتحاد و دیپلماسی" را مطالعه نمایید.
با ارتقاء سفارتخانه به سطح 3 شما می توانید خود یک اتحاد را تاسیس کنید و دعوت نامه برای دیگر دوستان و شهرهای مختلف ارسال کنید تا در اتحاد شما عضو شوند. در هر سطح سفارت می توانید 4 نفر را به اتحاد خود اضافه نمایید، یعنی شما در سطح 20 می توانید اتحادی با 80 نفر عضو داشته باشید.
با ارتقاء ساختمان شما می توانید شهرهای  بیشتری را در اتحاد خود عضو نمایید. که رتبه اتحاد شما در بین دیگر اتحادها افزایش می یابد.
این ساختمان دارای قسمتهای مختلف است: مشخصات - اعضای اتحاد -  مدیریت اتحاد -  روابط دیپلماسی اتحاد -  گزارش اتحاد

+ در بخش مشخصات شما می توانید سطح فعلی سفارت خود را مشاهده کنید و آنرا ارتقا دهید. در ضمن مشخصات اتحادی که شما عضو آن هستید در همین صفحه نمایش داده می شود و دکمه "ترک اتحاد" نیز در همین قسمت قرار دارد. از طریق دکمه ترک اتحاد می توانید از اتحادی که عضو آن هستید خارج شود.

+ در قسمت اعضای اتحاد شما می توانید برای سایر بازیکنان دعوتنامه ارسال کنید و یا درخواست های عضویت که برای اتحاد شما ارسال شده است را مشاهده کنید. در زیر این دو قسمت لیست اعضای اتحاد شما قرار داد.
+ در بخش مدیریت اتحاد شما می توانید  مواردی از قبیل ویرایش تصویر اتحاد ( پرچم)، اعطای سمت به برخی از اعضای اتحاد، انتقال قدرت موسس اتحاد به یکی دیگر از مدیران، حذف کلی اتحاد را انجام دهید و اتحاد خود را به نحوی شایسته مدیریت نمایید. این بخش مخصوص موسس و مدیران اصلی اتحاد می باشد.
+ در بخش روابط دیپلماسی در اتحاد شما می توانید به سایر اتحادها پیشنهاداتی از قبیل : پیشنهاد آتش بست، صلح،  پیشنهاد زیر شاخه شدن و اعلام جنگ  را اعلام نمایید. این بخش مخصوص موسس و مدیران اصلی اتحاد می باشد. البته در این قسمت پیشنهاد های دیپلماتیک سایر اتحاد ها را نیز می توانید مشاهده نمایید و آنها را تایید و یا رد کنید.

+ در قسمت آخر این ساختمان امکان مشاهده گزارش اعضای اتحاد وجود دارد و موسس اتحاد می تواند آماری کلی از تعداد نیروهای ارتش و تعداد جمعیت حرفه ای در هر شهر و تعداد شهرهای هر کدام از اعضای خود را داشته باشد. این بخش جز قابلیت های ویژه می باشد.

در عصر پادشاهان عضو شوید بازی کنید لذت ببرید جایزه بگیریدلبخند


 
 
ساختمان خزانه در عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۱۱:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٥
 
هر بازیکن در هر شهر خود می تواند یک خزانه بسازد، خزانه در سطح 10 خود یک گنجینه و در سطح 20 خود گنجینه دیگری را می تواند جای دهد. البته برای کلید طلایی حتما باید خزانه سطح 20 باشد. گنجینه ها دارای دو وضعیت فعال و قفل شده می باشند. در وضعیت فعال آن گنجینه قابل انتقال توسط مالک به شهرهای دیگر و یا قابل غارت توسط سایر بازیکنان می باشد. اما گنجینه ای به وضعیت قفل شده در آمده باشد، دیگر قابل انتقال و یا غارت نمی باشد.
خزانه

ساختمان خزانه
بخش های مختلفی در این ساختمان به چشم می خورند که شامل موارد زیر هستند :‌

گنجینه ها : در این بخش گنجینه های کشف نشده در بازی که شامل  ( کلیدهای طلایی - کلیدهای نقره ای -  صندوقچه - سکه  ) می شود نمایش داده می شود. همچنین گنجینه هایی که توسط سایربازیکنان در بازی بدست آمده است در قسمت گنجینه های کشف شده و وضعیت ان گنجینه در اکانت این بازیکن نمایش داده می شود. مثلا اگر وضعیت گنجینه ای درشهر بازیکنی آرشیو شده باشد دیگر کسی نمی تواند به شهر آن حمله کرده و آن گنجینه را از آن خود کند.
انتقال گنجینه : در این بخش کاربرانی که کلیدهای طلایی و نقره ای و یا صندوقچه را بدست آورده اند می توانند بین شهرهای دیگر منتقل کنند. برای انتقال گنجینه ها نیاز به قهرمان می باشد که هر گنجینه توسط یک قهرمان به شهر دیگر ارسال می شود.

گنجینه های در حال انتقال : در این بخش گنجینه هایی که توسط قهرمان شما به شهر دیگری منتقل می شود یا اینکه از شهر دیگر به شهر شما در حال انتقال است قابل مشاهده می باشد
لبخندجهت ثبت نام در بازی کلیک نماییدلبخند

 
 
دیوار قلعه بازی عصرپادشاهان
نويسنده : - ساعت ٦:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٤
 

از زمانی که چوب بری به سطح 2 برسد امکان ساخت دیوار فراهم می شود. دیوار یک سد دفاعی است در برابر هجوم حملات بیگاناگان. این بنا دارای 20 سطح می باشد که در هر سطح قدرت دفاعی بیشتر شده و تخریب آن به وسیله مهاجمان سخت تر می شود. برای ساخت دیوار به شهرداری بخش ساختمانها بروید.

نکته : دیوار در صورت وجود نیرو در شهر بیشترین تاثیر را در نابودی دشمن و حفظ نیروهای داخل شهر دارد.

همین حالا عضو شوید بازی کنید لذت ببرید


 
 
عصر پادشاهاننام اتحاد: (AVENGERS (UNT
نويسنده : - ساعت ۱٢:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٢
 

پرچم اتحاد

توضیحات :

به نام خدا

این اتحاد از تمامی نفراتش دفاع میکند و حمله به اعضای اتحاد برابر است با صفر شدن
سابقه ما نشانده این است امتحان نکنید

مابرگشتیم که دوباره به اوج خود برسیم

ترک اتحاد بدون هماهنگی برابر با صفر شدن
شجاعت
جمعیت بالای1500
زرد نشدن وضعیت
داشتن ارتش
5 برابر جمعیت
فارم نبودن
پرشدن سفارت نمیتواند مانع این باشد که
شما دلاوران درکنار دوستان خودنباشید

**(درصورت پربودن سفارت با یکی از مدیران هماهنگی کنید )**
***از همه مهم تر بازرسی***

بچه های این اتحاد بچه های با مرام وجوانمردوشیر دل هستن که مانند
 یک شیر .. نیرو مند
ومانند کوه استوار کنار دوستانه خود ایستادگی میکنن
این نتایج تلاش هاشونه

 

ثبت نام در بازی عصر پادشاهان


 
 
بازی کنید لذت ببرید جایزه بگیرید.
نويسنده : - ساعت ٩:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۸
 

سرور 9 بازی تازه شروع شده است فرصت را از دست ندهید از  اینجا عضو شوید.تشویقتشویقتشویقتشویقتشویق

 


 
 
ساختمان قصر در بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۱۱:٢۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٧
 

در بازی عصر پادشاهان خاندان سلطنتی در قصر اسکان دارند. شما می توانید در همه شهرهای خود قصر را بنا کنید، زیرا تا زمان وجود قصر در یک شهر امکان تسخیر آن شهر توسط دشمنان وجودندارد.

البته شاه و خاندان سلطنتی در قصری اسکان دارند که در پایتخت شما بنا شده باشد. قصر محل آموزش مشاوران و مهاجران می باشد.

((قصر))

عصر پادشاهان

مهاجران نیروهای شجاعی هستند که به نقاط دور دست سفر می کنند و می توانند
در آنجا شهر جدیدی برای شما بنا کنند.مشاوران نمایندگان پادشاه هستند و وقتی می خواهید شهری را تسخیر کنید، پادشاه سه تن از آنها را به عنوان نماینده ویژه پادشاه، خزانه دار و شهردار جدید شهر به همراه لشکر اعزام می کند.در قصر امکان مشاهده سطح تمدن شهر، و همچنین مشاهده جمعیت شهرهایی که توسط مهاجران و مشاوران این شهر تاسیس و یا تسخیر شده اند وجود دارد.
در سطح 10 و 20 می توانید مشاور و مهاجر تربیت کنید و شهرهای جدیدی را به کشور خود اضافه کنید. با هر قصر می توانید 2 شهر جدید بنا کنید و یا یک شهر بنا نمایید و یک شهر از سایر بازیکنان تسخیر کنید.


 
 
معرفی ساختمان شهر داری در بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ٩:۳٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٦
 

من در پست های مختلف به معرفی ساختمان های موجود در بازی آنلاین عصر پادشاهان خواهم پرداخت.

((شهر داری))

شهرداری ساختمان اصلی شهر شماست و دارای 20 سطح می باشد.این ساختمان دو وظیفه مهم را بر عهده دارد:
1- احداث سایر ساختمان های شهر: معماران ساکن در شهرداری آمادگی دارند تا با دستور شما سایر ساختمان های شهر را بنا کنند. هر چه سطح شهرداری بیشتر باشد، به دلیل وجود تعداد معماران بیشتر ساخت و ارتقا ساختمان ها سریع تر انجام می شود.

2- تربیت و بکارگیری متخصصین: شهر شما برای پیشرفت بیشتر و برخورداری از امکانات بیشتر به دانش متخصصین نیاز دارد. پنج نوع نیروی متخصص شامل صنعتگر، معمار، بازرگان، منجم و کشاورز در قسمت خدمات شهری شهرداری فعالیت می کنند.


 
 
معرفی قوانین و مدالهای اتحاد شاهــزادگــان پارســی
نويسنده : - ساعت ٩:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٤
 

(¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

شاهــزادگــان پارســی

¸,¤°´'`°•.¸?¸.•°´'`°¤,¸

پرچم اتحاد:
 
در این اتحاد معرفت و شجاعت ملاک است

????????????????

این اتحاد با اتحاد بهتـــرین ها پیمان برادری و همکاری بسته و هر گونه حمله ای به سوی اتحاد بهتــرین ها با واکنش بسیار شدید این اتحاد مواجه خواهد شد

????????????????

شرایط ورود به اتحاد بزرگ شـــاهـــزادگــان پارســی :
داشتن جمعیت بالای 3000
نیروی بالای 50000
داشتن روحیه ی غارتگری و دلاوری بالا
زرد نشدن کاربری

????????????????

این اتحاد تنها 2 زیر مجموعه دارد که تحت حمایت مستقیم ما هستن

شاهزادگان پارسی1 UNT
شاهزادگان پارسی2 UNT

کاربرانی که دارای شرایط ورد به این اتحاد نیستن میتونن به اتحاد زیر شاخه ی مذکور مراجعه کنن که تحت حمایت شدید ما هستن
.: تذکر :.

فقط یک حمله به اعضای این اتحاد و اتحاد های مذکور کافیست تا از روی نقشه حذف شوید
ترک اتحاد بدون هماهنگی با مدیران خیانت محسوب شده و مجازات سنگینی را به دنبال خواهد داشت
این هم نتیجه زحمات شبانه روزی
شــاهــزادگــان پارســی

مدال های اتحاد


 
 
معرفی قسمت نبرد افکار در بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۱٢:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۳
 

در این قسمت می توانید با رقابت با سایر بازیکن ها، قدرت هوشی خود را به رخ سایرین بکشید و برای خود امتیاز ذکاوت جمع آوری کنید. امتیاز ذکاوت در بازی بسیار مهم است و در بسیاری از مراحل بازی مانند آموزش قهرمان کاربرد دارد.

در این بخش دو نوع بازی وجود دارد یکی بازی دوز و دیگری بازی آتللو  وقتی ما وارد قسمت نبرد افکار میشویم در ابتدا 300 واحد از هر منبع کسر خواهد شد  بعد از اتمام بازی به نفر برنده 500 منبع پاداش و بین 2 تا 5 (بستگی به جمعیت شهر حریف متفاوت است امتیاز ذکاوت داده خواهد شد.

بازی آتللو

بازی دوز


 
 
معرفی اتحاد های برتر سرور 8 بازی و قوانین موجود در اتحادها
نويسنده : - ساعت ۸:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢
 

شما در بازی عصر پادشاهان میتوانید برای خود اتحاد تشکیل دهید و با کمک هم اتحادیانتان بردشمنان پیروز شوید و یا در اتحاد های قدرتمند عضو شوید.

من از این به بعد به معرفی اتحاد های برتر هر سرور خواهم پرداخت.

نام اتحاد: بهـتـریـــن ها (UNT)  سرور 8

پرچم اتحاد:

 عناوین مدیران اتحاد

Inspector : بــــازرس
Establisher : مؤسس اتحـاد
C & C : مسئول ارتباطات و هماهنگی 
Attack Leader : فرمانده کّل حمـــــــــــله
Defence Leader : فرمانده کّل دفـــــــــــــــــــاع
South East Leader :فرمانده جنوب شــــــــــــرق
North East Leader : فرمانده شمال شــــــــــــــــرق
North West Leader : فرمانده شمال غــــــــــرب
South West Leader :فرمانده جنوب غــــرب
Diplomat : مدیر دیپلماسی و زیرمجموعه
Prime Minister : نخست وزیر
Pro Player : بازیکن حرفه ای
Queen : ملکه
₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪

قوانین و شرایط اتحاد را در ادامه مطلب  مشاهده نمایید.

 
 
معرفی انواع سرورهای عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ٦:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱
 

در عصر پادشاهان پنج مدل سرور وجود دارد:

  1. کلاسیک: مدت 200 روز
  2. کلاسیک جایزه بزرگ: مدت 270 روز
  3. اکسپرس: مدت 100 روز
  4. سوپر اکسپرس: مدت 45-60 روز
  5. قهرمانان: مدت 45 روز

نکته: سرورهای قهرمانان معمولا بعد از گذشت هر 20 دوره از بازی برگذار می شود و از هر سرور 100 نفر از قهرمانان توسط خود شرکت به این سرور دعوت می شوند تا یک نبرد سنگین و جذاب در 45 روز پر از هیجان انجام شود.


 
 
داستان بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۸:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱
 

عصر پادشاهان یک بازی ایرانی تحت اینترنت است. برای بازی کردن نیاز به نصب برنامه خاصی روی کامپیوتر شما نمی باشد و کافی است که از طریق ثبت نام در یکی از سرور های بازی و ساخت  یک اکانت کاربری برای خود ، به عنوان یک پادشاه جوان هیجان یک دنیای پر مخاطره و اسرار آمیز را تجربه نمایید.
این بازی  در سبک تاریخی-نظامی، بر اساس یک داستان تخیلی تاریخی تولید شده‌ است. در این بازی شما به عنوان یک پادشاه شجاع تلاش می کنید با ایجاد امپراتوری قدرتمند و ارتشی عظیم به مبارزه با شیاطین برخیزید و در این میان جنگ‌هایی بزرگ شکل خواهد گرفت و دلاوران و قهرمانانی همچون شما با شکست شیاطین نام خود را در کتیبه جاودان قهرمانان ثبت کرده و به جوایز نقدی هر دوره از بازی دست می‌یابند.داستان کامل بازی را در ادامه مطلب بخوانید.


 
 
اطلاعیه شروع پیش ثبت نام سرور 9 بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۸:٢۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱
 

سرور 9 بازی از  11 آذر ماه شروع خواهد شد با جوایز بسیارارزشمند.

توی این سرور برای اولین بار دو کتیبه وارد بازی می شود !! آفرین

 

متن اطلاعیه تیم بازی را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

هورابرای ثبت نام در سرور 9 کلیک کنید.هورا