قابلیت شکر گذاری برای افزایش روحیه سربازان و تمدن
نويسنده : - ساعت ۱:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢٩
 

جدیدترین قابلیتی که در بازی فعال شده است قابلیت برگزاری مراسم شکر گذاری و یا نیایش در کلیه شهر ها می باشد 

تعداد سکه مورد نیاز 3 سکه می باشد. و برای اواسط بازی به بعد که تعداد شهر ها زیاد میشه و نیاز به ساخت شهر جدید است این قابلیت خوبی است
در ضمن این قابلیت برای بازیکن های پاب باز هم عالی می باشد

عضویت در بازی عصر پادشاهان


 
 
اتفاقی عجیب در سرور16 (کتیبه آرشیو نشد)
نويسنده : - ساعت ۱:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢٩
 

همانطور که میدانید سرور16 از نوع سوپر اکسپرس بوده است یعنی سرعت ساخت و ساز و لشکر کشی دوبرابر بوده است.به همین دلیل مهلت ارشیو کردن کتیبه نیز کم بود و بازیکن  sh.a.f.b.s.sh کتبه را تسخیر کرده بود. ولی به دلیل زمان کم و وقت کشی نتوانست کتیبه را آرشیو کند و کتیبه به دست گینگیزهای اهریمنی افتاد و سرور16 عصر پادشاهان بدون برنده نهایی به پایان رسید.

خبر رسمی وبلاگ بازی در این زمینه :

سرور ۱۶ از نوع سوپر اکسپرس در روزهای پایانی تیرماه آغاز شد و نبرد سنگینی در این سرور بین بازیکنان و گینگیزها برپا شد. در تاریخ ۲۳ شهریور کتیبه جاودان توسط sh.a.f.b.s.sh از گینگیزها گرفته شد، اما به دلیل تعلل بازیکنان و سر رسیدن زمان پایان سرور، گینگیزها توانستند نیروهای اهریمنی خود را به سرور رسانده و کتیبه خود را تصاحب نمایند.

همانطور که در راهنمای بازی ذکر شده است طول عمر سرورهای سوپر اکسپرس ۶۰ روز می باشد و طبق قوانین بازی در صورتیکه بازیکنان نتوانند قبل از رسیدن موعد پایان سرور کتیبه را به نام خود آرشیو نمایند، بازی بدون برنده خاتمه می یابد.

سرور ۱۶ اولین سرور از تاریخ آغاز فعالیت عصرپادشاهان بود که بدون برنده خاتمه یافت.


 
 
در عصر پادشاهان بازی کنید، لذت ببرید و جایزه بگیرید
نويسنده : - ساعت ۱:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢٩
 

در هر دوره از بازی عصر پادشاهان بازیکنانی که توانسته باشند، به اهداف نهایی بازی دست پیدا کنند، جوایز ارزنده نقدی و غیر نقدی اهدا خواهد شد. نکته مهم در مورد بازی عصر پادشاهان، متغییر بودن اهداف بازی در سرورهای مختلف است. میزان جوایز در هر سرور متغییر بوده و با توجه به میزان مشارکت بازیکن ها در جهت رسیدن به اهداف نهایی و میزان غلبه آنها بر اقوام وحشی گینگیز، تعیین می گردد. بر همین اساس جوایز نقدی یک سرور در صورت بالابودن سطح فعالیت بازیکن ها تا سقف 100 میلیون ریال خواهد رسید. در کنار جوایز نقدی، هر سرور بین 100 تا 2500 جایزه غیر نقدی به همراه دارد که به ماجراجویان باهوشی که آنها را در بازی پیدا کنند اهدا خواهد شد .

 


 
 
قابلیت ویژه تمدید 7 روز دوره حمایت از تازه واردین ( جدید جدید )
نويسنده : - ساعت ۱۱:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢۳
 

بازیکنان می‌توانند با استفاده از این قابلیت ویژه دوره حمایت از تازه واردین را به مدت 7 روز تمدید نمایند. 

شرایط استفاده از این قابلیت ویژه:

بازیکن تا قبل از خاتمه دوره حمایت از تازه واردین می‌تواند این قابلیت را فعال کند. لینک فعال سازی این قابلیت روی باکس نمایش زمان حمایت از تازه واردین می‌باشد که بر روی صفحه اصلی بازی (نمای شهر)  نمایش داده می‌شود.

هر بازیکن تنها یک بار می‌تواند از این قابلیت استفاده و 7 روز به دوره حمایت خود اضافه نماید.

در صورتی که بازیکن به سایرین حمله نماید، کلاً حمایت از وی برداشته می‌شود.

-- قابلیت خوبی برای شروع بازی است تا مدت زمان بیشتری رو بازیکن ها بتوانند رشد کنند و فارم نشوند


 
 
انتظار ها به سر رسید بالاخره قابلیت تسخیر به بازی اومد
نويسنده : - ساعت ٧:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۱٦
 

متن اطلاعیه سرور در این خصوص :

 درود بر قهرمانان بزرگ عصرپادشاهان

از امروز امکان تسخیر آبادی های سایر بازیکنان به عصرپادشاهان اضافه شد.

نکته مهم: مالک آبادی می تواند از طریق عمارت قهرمان تعیین نماید که این آبادی تحت محافظت او می باشد و یا تمایلی برای محافظت از آن ندارد. اگر آبادی تحت محافظت یک شهر باشد، برای تسخیر آن آبادی باید آن شهر را کاملا شکست داد. اما اگر یک آبادی تحت محافظت نباشد، سایر بازیکنان می توانند به راحتی آنرا تسخیر نمایند.


نکته 1:ما به صورت پیش فرض کلیه آبادی ها را در وضعیت تحت محافظت قرار داده ایم.
نکته 2: امکان مدیریت آبادی در عمارت قهرمانان هم اکنون در کلیه سرورها فعال شده است و امکان لشکرکشی به آبادی سایر بازیکنان از فردا ( شنبه، حوالی ساعت 13 ) در کلیه سرورها فعال خواهد شد.

موفق و پیروز باشید

 


 
 
شرایط تسخیر آبادی های سایر بازیکنان عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ٧:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۱٦
 

وقتی یک آبادی توسط سایر بازیکنان تسخیر شده باشد، شما می‌توانید با شکست دادن شهر مالک آن آبادی، آن آبادی را به تصرف خود در بیاورید. البته دقت نمایید که شرایط تسخیر آبادی (از لحاظ فاصله) همانند تسخیر آبادی‌های گینگیزها می‌باشد (فاصله آن‌ها تا شهر شما کمتر از 3 خانه باشد).

برای تصرف آبادی یک بازیکن دیگر باید از روی نقشه، آن آبادی را انتخاب و گزینه لشکرکشی را کلیک نمایید. نوع لشکرکشی باید از نوع نبرد باشد و در آن لشکرکشی حداقل یک قهرمان حضور داشته و البته این قهرمان در انتهای آن نبرد حتما زنده باشد.

نکته مهم: مالک آبادی می‌تواند از طریق عمارت قهرمان خود تعیین نماید که این آبادی تحت محافظت او می‌باشد و یا تمایلی برای محافظت از آن ندارد. اگر آبادی تحت محافظت یک شهر باشد، برای تسخیر آن آبادی باید آن شهر را کاملاً شکست داد. اما اگر یک آبادی تحت محافظت نباشد، سایر بازیکنان می‌توانند به راحتی آن‌را تسخیر نمایند.

پس از تصرف یک آبادی نیروهای متخصص شاغل در آن آبادی به شهر خودشان باز می‌گردند.

 بابت اضافه کردن این بخش مهم و حیاتی ممنونیم

ثبت نام در بازی عصر پادشاهان


 
 
سرور ایتالیا
نويسنده : - ساعت ۱۱:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۱۳
 

راستی دوستان میدونستین عصر پادشاهان به زبان های خارجی هم در دسترس میباشد؟؟ این لینک سرور به زیان ایتالیایی است اینم یک پوستر زیبا از سرور ایتالیای عصر پادشاهان.

برای ثبت نام در بازی کلیک کنین

 


 
 
حضور کاراکتر محبوب سنجد در غرفه عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۱۱:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۱۳
 

سلام دوستان امروز دوتا عکس قشنگ از کاراکتر سنجد و عروسک گردان این چهره محبوب براتون گذاشتم .سنجد در نمایشگاه بازیهای رایانه ای با مدیر پروژه عصر پادشاهان جناب آقای دکتر انجیدنی داره مصاحبه میکنه.امیدوارم خوشتو ن بیاد هوراهوراهورا

ثبت نام در بازی عصر پادشاهان


 
 
درصد پیروزی در بازی های نبرد افکار
نويسنده : - ساعت ٤:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٩
 

بخش جالب و جدیدی که در پروفایل هر بازیکن در کنار رتبه هجوم و رتبه دفاع ذکر شده است .

درصد پیروزی در تعداد بازی های انجام شده نبرد افکار برای هر بازیکن می باشد که با دانستین این مورد میزان ذکاوت هر بازیکن را می توان حدس زد

 

ثبت نام در بازی زیبای عصرپادشاهان


 
 
ساخت سرباز موقعی که اکانت در حال استراحت قرار دارد
نويسنده : - ساعت ٩:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۸
 

 

سربازخانه

در حالت استراحت تنها فعالیتی که انجام میشود ساخت سرباز می باشد لذا اگر خواستید اکانت را به حالت استراحت ببرید اول تمامی منابع را برای ساخت سرباز مصرف کنید و سپس اکانت را به استراحت ببرید. 

 


 
 
نحوه شروع بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ٦:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٦
 

پس از انجام مراحل ثبت نام در بازی عصرپادشاهان، می توانید وارد اکانت کاربری خود شوید.
در ابتدای ورود سرزمین شما تنها یک شهر کوچک و کم جمعیت است.(حدود 9نفر جمعیت دارید). که باید با تدبیر و برنامه ریزی شما می تواند به زودی به امپراتوری بزرگی تبدیل شود. البته در ابتدای شروع بازی asre padeshahan مشاوری دارید که پیشنهادهایی را به شما ارائه می کند، تا بتوانید سریعتر پیش رفت نمایید.
از این جهت توصیه می کنم که حتما مراحل آموزش ابتدای این بازی کاملا رایگان را از طریق مشاور جلو ببرید. چون بعد از انجام هرمرحله مشاور جوایزی را همچون سکه و منابع به شما خواهد داد.


 
 
خلاصه داستان بازی عصرپادشاهان قسمت دوم
نويسنده : - ساعت ۱۱:٢۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٦
 

گفتیم که جاسوسان این سرزمین خبر آورده بودند که سپاهیان گینگیزها گنجینه هایی را همراه دارند که بسیار ارزشمندند.

لذا گروهی از قهرمانان را برای تصاحب  این غنایم به سوی آنان اعزام نمودند.

حس همکاری و روابط دوستانه، جای نبردها و غارت ها را گرفت.

زیرا برای رسیدن به هدف نهایی حکومت ها مجبورند از تخصص سایرین نیز بهره برداری کنند و کارها را به صورت گروهی انجام دهند.

در این مدت صدها کشور قدرتمند تشکیل شده و این کشورها  با مقاومت در برابر حمله های گینگیزها، کم کم به سمت شهرهایی که توسط گینگیزها تسخیر شده بودند، حرکت و آن شهرها را تسخیر می کردند.

بازی عصر پادشاهان داستانی بسیار جذاب و اسرارآمیز است که شما را در حین بازی با اتفاقات بسیار جالبی مواجه می نماید.

کلید طلایی، صندوقچه های گنج، کتیبه جاودان، شهرهای افسانه ای گینگیزها و . . . تنها بخشی از داستان اسرارآمیز asre padeshahan هستند و این شما هستید که باید در مسیر این بازی به اسرار نهفته آن پی ببرید.


 
 
نحوه ثبت نام و انتخاب سرور در بازی بازی عصرپادشاهان
نويسنده : - ساعت ٩:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٥
 

برای شروع بازی asre padeshahan  لازم نیست هیچ هزینه ای بپردازید. این بازی کاملا رایگان است.

اما برای شروع ابتدا باید در هریک از سرورهای دلخواه که فعال باشد ثبت نام نمایید. برای ثبت نام و شروع بازی  از طریق لینک زیر وارد شوید؛ سرور دلخواه را انتخاب و وارد مراحل ثبت نام شوید.

 پس از ورود به صفحه ثبت نام آن سرور، روی گزینه "یک اکانت کاربری بسازید" کلیک نمایید تا فرم ثبت نام برای شما نمایش داده شود.

با تکمیل این فرم، از این پس شما صاحب یک اکانت در بازی عصر پادشاهان خواهید بود و بازی را به عنوان یک پادشاه شجاع و زیرک آغاز نمایید. یادآوری می نماید که این بازی بر روی سرورهای متفاوتی در حال اجرا است.

تفاوت اصلی میان این سرورها در تاریخ شروع آن ها، تعداد بازیکن آن، و سرعت هر سرور است.

کل مدت زمان بازی هر سرور با توجه به سرعت بازی بین 3 الی 12 ماه خواهدبود.

طول دوره هربازی در سروری با سرعت 3x سه ماه، در سروری با سرعت 2x شش ماه و در سرور باسرعت 1x دوازه ماه می باشد.


 
 
خلاصه داستان بازی عصرپادشاهان 1
نويسنده : - ساعت ٩:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٥
 
قرن ها سال پیش از این مردم سرزمین asre padeshahan در کمال امنیت و آرامش، در شهرها و روستاهای خود مشغول زندگی بودند، کارهای روزمره آنان شامل تجارت، کسب و کار،  ساختمان سازی، کشاورزی و آموزش و پرورش کودکان و تربیت شجاعان سرزمینشان بود.

Centuries ago the people of our country, in complete security and peace, the cities and their villages were busy life, their daily activities, including trade, business, construction, agriculture, education and upbringing of children and the Brave lands.

متاسفانه خبر تاسف‌باری مردم سرزمین را به وحشت انداخت؛ اقوام وحشی و شیطانی به نام گینگیزها، آرامش همه را بر هم ریخته و بر مرزهای این سرزمین پهناور هجوم آورده بودند.

Unfortunately, the unfortunate territory's horrified relatives called Gyngyz·ha wild and evil, chaos and peace all over the vast land borders had been invasions.

خبر خوب دیگری اما همزمان به گوش می رسید؛ پادشاهان و دولت های کشورهای همسایه با یکدیگر به رایزنی و مشورت پرداخته و به این نتیجه رسیدند که باید با یکدیگر هم پیمان و متحد شوند و با ایجاد لشکرهای بزرگ و متحد برای مقابله با اقوام گینگیز حرکت نمایند.

در میان جاسوسان خودی خبرهایی آوردند که حاکی از آن بود که بهترین راه شکست گینگیزها، تسخیر  و تصاحب کتیبه افسانه ای آنهاست. بنابراین گروهی از قهرمانان ملل متحد با انجام تمریناتی سخت و سنگین خود را برای تسخیر کتیبه جاودان آماده می کردند..

So a group of United Nations Championship with a hard and heavy exercises were ready to conquer the immortal inscription.

لینک ثبت نام در بازی


 
 
بخش های جدید اضافه شده به بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۱۱:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۳
 

درود بر قهرمانان بزرگ عصرپادشاهان

همانطور که مستحضرید در این مدت بخش های جدیدی به بازی اضافه شده اند. در همین راستا از روز یک شنبه مورخ 3 شهریور 1392 نگارش جدید انجمن اتحادها بر روی کلیه سرورها نصب و با نسخه فعلی جایگزین خواهد شد.

برخی از مواردی که در این مدت به بازی اضافه شده اند:

 -  نگارش جدید انجمن اتحادها
 -  روغن سازی در ساختمان کارگاه
 -  امکان افزایش سطح دفاعی دیوار در شب ها
 -  نگارش شب در پوسته قرون وسطا
 -  توسعه بخش گزارش جنگ ( حالت عادی )
 -  راه اندازی بخش گزارش جنگ پیشرفته
 -  ناوبری سریع ( امکان حرکت سریع بین ساختمان )
 -  توسعه داشبورد مدیریت و نظارت متمرکزهمه شهرها  ( نمایش آبادی ها، نیروهای متخصص آماده و شاغل )
 -  نمایش وضعیت ( وجود/عدم وجود ) کتیبه جاودان و کتیبه کوچک در گزارش جاسوسی
 -  افزودن یک شهر به مقصد های دلخواه از روی نقشه
 -  امکان ویرایش در مقصدهای دلخواه
 -  تغییر ساختار گزارش جاسوسی ها
و . . .


 
 
آغاز ثبت نام سرور 17 عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۱۱:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢
 

جدیدترین سرور بازی آنلاین عصرپادشاهان (سرور 17)  راه اندازی شد.

نوع سرور کلاسیک مدت شش ماهه

شروع سرور : 1392/06/02

لینک ثبت نام در سرور جدید


 
 
انتخاب کل ارتش بخش جدید اضافه شده به بازی
نويسنده : - ساعت ۸:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۱
 
قسمتی جدید در بازی اضافه شده است  به نام کل ارتش .
در قسمت اردوگاه اگر تمام نیروها مورد نیاز باشد دیگر نیاز نیست به صورت دستی تعداد ارتش مورد نظر را وارد کنیم با کلیک بر روی کل ارتش تمام سرازان انتخاب خواهند شد .که این کار بسیار زمان بر بود.

 
 
انتخاب قهرمان در شبیه ساز جنگ قسمت جدید اضافه شده به بازی
نويسنده : - ساعت ۸:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۱
 

بالاخره شبیه ساز جنگ برای قهرمان کامل شد و می توان قهرمان را با انتخاب نوع قهرمان و سطح سلامت و سطح دفاع و یا حمله آن در شبیه ساز جنگ در اردوگاه اضافه کرد و به این صورت آمار دقیق تری از نبرد را می توان پیش بینی کردثبت نام در سرور 17 بازی عصر پادشاهان