پایان سرور 23 بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ٥:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱/٢٦
 

همانطور که می دانید نبرد سنگینی در سرور برای کسب کتیبه جاودان و شکست گینگیزها انجام شد. در ابتدا بازیکن reza_norozy برای کسب کتیبه جاودان به گینگیزها حمله کرد و توانست گینگیزها را شکست دهد. پس از آن این گنجینه در اختیار tik.tak قرار گرفت. 
با رسیدن این کتیبه به شهر جهان.محسن.حامد این بازیکن توانست با همکاری هم اتحادی هایش از این گنجینه با ارزش دفاع نماید و سرانجام پس از گذشت 72 ساعت پر از هیجان، کتیبه برای همیشه به اسم tik.tak  و اتحاد Tik Tak ثبت شد. 
این افتخار بزرگ را به این دوستان تبریک و شادباش عرض می کنیم.

وضعیت

شروع : ‏1392/11/26       پایان : ‏1393/01/23       19067 بازیکن

کتیبه جاودان

سرور 23

ثبت نام در سرور بهاری بازی کینگزارا


 
 
نخستین سرور قهرمانان بازی ایرانی عصر پادشاهان در سال 93 راه‌اندازی می‌شود
نويسنده : - ساعت ٧:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۱/۱٧
 

 

نخستین سرور قهرمانان بازی"عصر پادشاهان" 14 تیرماه 93 ساعت صفر بامداد به عنوان رخداد هیجان‌انگیز صنعت گیم کشور آغاز به کار می‌کند.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، در این رقابت بیش از 5 هزار  نفر از بهترین، باهوش ترین و با تجربه ترین قهرمانان بازی آنلاین عصر پادشاهان در یک نبرد ۴۵ روزه در کنار یکدیگر جمع خواهند شد.

بر اساس این گزارش، بازیکنان دعوت شده به سرور قهرمانان از بین بیش از 700 هزار نفر بازیکن عصر پادشاهان انتخاب شده  و هر یک دارای افتخارات درخشانی هستند.

پس از برگزاری ۲۰ سرور اول بازی عصرپادشاهان و مشخص شدن قهرمانان این ۲۰ سرور، در یک نبرد بسیار حساس و نفس گیر کل این قهرمانان در یک سرور در کنار یکدیگر به رقابت می پردازند تا از بین این قهرمانان ارزنده و باهوش، قهرمان، قهرمانان سری اول بازی عصرپادشاهان مشخص شود.

 

 سرور قهرمانان دارای جوایز ارزنده و متعددی است که بازیکنان باید در مراحل بازی به آنها دست یابند.

همچنین سه تیم برتر این سرور در مرحله بعد به عنوان نماینده ایران در نبرد بین المللی عصرپادشاهان که بین قهرمانان کشورهای مختلف برگزار خواهدشد، شرکت خواهند کرد.

بازی رایانه ای عصرپادشاهان اکنون به زبان های آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی و عربی ترجمه شده و تاکنون بیش از ۱۰ سرور این بازی ایرانی در اروپا و 24 سرور در ایران راه اندازی شده است.

عصر پادشاهان با بیش از 100 هزار نفر بازیکن در ایران و اروپا پرمخاطب ترین بازی ایرانی در داخل و خارج کشور به شمار می رود.

مجوز ساخت این بازی را بنیاد ملی بازی های رایانه ای صادر کرده و در رده بازی های  3+ (کاملا سالم و مناسب برای همه رده های سنی) از منظر نظام رده بندی سنی بازی‌های رایانه‌‌ای(اسرا)  جای دارد.

بر اساس این گزارش، نگارش های دیگری از بازی  عصر پادشاهان برای سایر پلتفرم ها از جمله Android و IOS در دست تولید است که در سال 1393 رونمایی خواهد شد.

منبع:بنیاد ملی بازی های رایانه ای


 
 
سرور بهاری عصرپادشاهان
نويسنده : - ساعت ٩:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱/۱٦
 

سرور ۲۵ بازی عصرپادشاهان همزمان با بهار طبیعت، فعالیت خود را آغاز می نماید. مشخصات سرور ۲۵ به شرح زیر می باشد:

پوسته: فلات ایران
نوع سرور: کلاسیک ( ۲۰۰ روزه )
تاریخ شروع: شنبه ۱۶ فروردین ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

امیدواریم همانند سرورهای قبل، همه شما قهرمانان بزرگ در این سرور حضور یابید و رقابتی پرهیجان را در سرور ۲۵ شاهد باشیم.

لینک ثبت نام