داستان بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۱٢:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٩
 

 

بازی آنلاین عصر پادشاهان یک بازی بین المللی آنلاین است که در شرکت توسعه سامان تولید شده است و هم اکنون نگارش انگلیسی، عربی و فارسی آن در اینترنت قابل دسترسی می‌باشد. این بازی رایگان در سبک تاریخی-نظامی و بر اساس یک داستان تخیلی تاریخی تولید شده‌است. در این بازی شما به عنوان یک فرمانده دلاور باید سعی کنید با ایجاد امپراتوری قدرتمند و ارتشی عظیم به مبارزه با شیاطین برخیزید و در این میان جنگ‌هایی بزرگ شکل خواهد گرفت و دلاوران و قهرمانانی همچون شما با شکست شیاطین نام خود را در کتیبه جاودان قهرمانان ثبت کرده و به جوایز نقدی هر دوره از بازی دست می‌یابند.

داستان بازی 

صدها سال قبل در صبح یک روز زمستانی مردم با صدای مهیب وترسناک لشکریانی خونخوار و پلید از خواب بیدار شدند. با حمله این قوم شیطانی که گینگیزها نام دارند، امنیت و آسایش از منطقه رخت بر بست، مزارع به آتش کشیده شدند و دهکده‌ها ویران شدند.
اینگونه بود که جنگاورانی شجاع پا به عرصه گذاشتند و شروع به ساختن مجدد دهکده‌ها و شهرها کردند. آنها با تمام توان و با سرعت سعی در تجهیز شهرها و تبدیل آنها به یک کشور قدرتمند نمودند و با آموزش لشکریانی عظیم، خود را آماده جنگ با اهریمن خونخوار می نمایند.
جنگ برای انتقام و از بین بردن لشکریان اهریمنی و بازگرداندن شادی و آرامش.
در این مدت صدها کشور قدرتمند تشکیل می شود و این کشورها باید با مقاومت در برابر حمله های گینگیزها، کم کم به سمت شهرهایی که توسط گینگیزها تسخیر شده اند حرکت و آن شهرها را آزاد نمایند و اگر در مسیر بازی توانسته باشند که کلید های طلایی را پیدا کنند، می توانند به جوایز موجود در صندوقچه های گنج دست پیدا کنند.

برای ورود به سرور فارسی و ثبت نام در عصر پادشاهان اینجا کلیک کنید.

 عکس هایی از محیط بازی در ادامه مطلب