اردوگاه نظامی
نويسنده : - ساعت ٦:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۸
 

عصر پادشاهان

سربازانی که  در قمستهای مختلف آموزش می بینند در این قسمت مستقر می شوند. برای لشکرکشی ها شما از این قسمت می توانید نیروها را اعزام نمایید. برای ساخت دیوار به شهرداری بخش ساختمانها بروید.
این بخش دارای 5 قسمت است :  نیروهای ارتش -  اعزام نیروها -  شبیه ساز جنگ – ارتش های در حال حرکت – مقصد های پر تکرار و مورد علاقه

نیروهای ارتش :  در این قسمت تمامی نیروهایی که توسط شما در بخش های مختلف آموزش دیده اند قابل مشاهده هستند. اگر از این تعداد نیرو، افرادی را به عنوان پشتیبان به شهرهای دیگر اعزام کرده باشید یا از شهرهای دیگر به شهر شما امده باشند نیز قابل مشاهده هستند.
امکان فراخوانی نیروهایی که به شهرهای دیگر برای پشتیبانی فرستاده اید در این قسمت وجود دارد، همنچنین می توانید نیروهایی را که سایرین برای پشتیبانی برای شما ارسال کرده اند، به شهرهای اصلی خودشان بازگردانید.
اعزام نیروها : به کمک این قسمت شما می توانید  نیروهای خود را برای جنگ، پشتیبانی، جاسوسی و یا . . . به شهرهای دیگر  اعزام کنید. 
شبیه ساز جنگ :  به کمک این قسمت قبل از ارسال نیروها به جنگی که اطلاعات دقیقی درباره آن ندارید، می توانید تخمینی از نتیجه جنگ احتمالی خود با آن مقصد مورد نظر را مشاهده نمایید. این ابزار برای کاهش تلفات شما در جنگ ها و افزایش احتمال پیروزی بسیار مفید است.
ارتش های در حال حرکت : در این قسمت شما نمای کاملی از کلیه لشکرهایی که از شهر شما دور می شوند و یا به سمت شما می آیند را مشاهده نمایید. این قسمت به شما زمان رسیدن نیروها به شهر هدف و همچنین برگشت دقیق آنها را به شهر شما اعلام می کنند. می توان گفت آماری از زمان و محل رفت و آمد نیروها را به شما نشان می دهد
مقصد های پر تکرار و مورد علاقه: این قسمت دارای دو بخش مقصدهای پرتکرار و مقصدهای مورد دلخواه می باشد. مقصدهای پرتکرار لیست 15 شهری است که شما بیشترین حمله را به آنها کرده اید و مقصدهای مورد دلخواه، لیستی از شهرهایی است که شما تمایل دارید بیشتر به آنها حمله کنید و این کار شما را در حمله های بعدی بسیار آسان می کند.
اردوگاه نظامی دارای20 سطح است. وقتی اردوگاه به سطح 10 می رسد شما می توانید برای منجنیق های اعزامی به جنگ یک هدف مشخص را اعلام کنید و وقتی سطح اردوگاه به 20 می رسد شما می توانید 2 ساختمان از شهر دشمن را به عنوان اهداف مشخص منجنیق های خود انتخاب کنید. در غیر این صورت منجنیق های به صورت تصادفی شلیک خواهند کرد.
در عصرپادشاهان عضو شوید و امپراتوری قدرتمند خود را بنا کنیدتشویق
ماخذ:وبلاگ رسمی