توصیه های امنیتی درج شده در وبلاگ رسمی بازی عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ۱:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱۱/۱٠
 

دوستان به این توصیه ها عمل کنین و به هیچ وجه فایل هایی که دیگر بازیکنان به شما میدهند را دانلود و نصب نکنین تا دچار سوء استفاده در بازی نشوید.

 

 پیرو مطلب قبلی که چندی پیش با عنوان " چند توصیه کاربردی در مورد حفظ امنیت اکانت " در وبلاگ ثبت کردیم، شدیدا به بازیکنان محترم تاکید می کنیم که مراقب اطلاعات شخصی خود باشید و فریب پیام ها و ایمیل های سارقان را نخورند. خوشبختانه با تلاش پلیس فتای استان اصفهان یکی از این سارقان دستگیر شده و نامه زیر را برای ما ارسال نموده اند تا در صورتیکه افراد دیگری نیز هستند که فریب این فرد و ایمیل هایش را خورده اند، با پلیش فتای اصفهان تماس بگیرند.

شیوه کاری این فرد به این شکل بوده است که پیامی به بصورت زیر برای بازیکنان ارسال و آنها را ترغیب می کرده که فایلی را که آدرس داده ، دانلود نمایند.
اگر فردی این فایل را دانلود کرده و روی سیستم اش اجرا نماید، با دست خودش به سارق اجازه دسترسی به رایانه خود را داده است و سارق با نصب یک Key logger کلیه اطلاعات مهمی که این فرد در سایت های مختلف وارد می نماید، را به دست می آورد.

همیشه به یاد داشته باشید که ایمیل های ناشناس را باز نکنید و از دانلود کردن فایل های ضمیمه و یا لینک هایی که در این ایمیل ها ذکر شده است، به شدت خودداری نمایید.

لینک اصلی مطلب

 

ثبت نام در بازی