معرفی نیروهای ارتش در عصر پادشاهان(بخش اول)
نويسنده : - ساعت ٢:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۸
 

من طی چهار پست نیروهای موجود در بازی را به شما معرفی میکنم.(در عکس مربوط به هر کاراکتر مقدار منابع مورد نیاز برای ساخت آن سرباز نشان داده شده است)

نیزه دار

عصر پادشاهان

 اولین سربازی که پس از فعال سازی ساختمان سربازخانه قابل تربیت می باشد، نیزه دار است. این نوع سرباز قدرت دفاعی بالایی داشته و برای حفاظت از شهر مناسب می باشد. برای تربیت نیزه دار کافی است سربازخانه خود را بسازید. البته هر چه سطح سربازخانهبالاتر برود، سرعت تربیت پیاده نظام بالاتر می رود.
برای افزایش قدرت هجومی و دفاعی نیزه دار، باید در آکادمی سطوح هجومی و دفاعی آن را افزایش دهید.

ادامه نیروها را در ادامه مطلب مشاهده نمایید


کماندار

عصر پادشاهان

کماندار یک یگان سبک و چالاک سواره نظام می باشد. با توجه به داشتن اسب های تیزرو و جنگ افزاری سبک نیرویی دفاعی با سرعت بالا به حساب می آید و به دلیل توان حمل غنایم زیاد در غارت، نیروی محبوب و کارآمد برای غارتگران به حساب می آید. برای تربیت کماندار باید ابتدا اصطبل سواره نظام را بسازید و در آکادمی دانش تربیت کماندار را تحقیق نمایید.
شمشیر زن
عصر پادشاهان
شمشیرزن یک پیاده نظام سریع و جنگاور بوده و قدرت تهاجمی و سرعت حرکت شمشیرزن نسبت به نیزدار بیشتر می باشد. برای تربیت شمشیرزن باید ابتدا سربازخانه خود را بسازید و اردوگاه را بسازید و آکادمی خود را به سطح ۲ برسانید.

برای افزایش قدرت هجومی و دفاعی شمشیرزن، باید در آکادمی سطوح هجومی و دفاعی آن را افزایش دهید.
شوالیه
عصر پادشاهان
شوالیه ها نیروهای قدرتمند در تهاجم و دفاع هستند و ارزش زیادی در نبردها خواهند داشت. این نوع سرباز در اصطبل سواره نظام آموزش می یاد. البته باید ابتدا اصطبل سواره نظام را به سطح ۱۰ برسانید و سپس دانش تربیت شوالیه را در آکادمی تخقیق نمایید.
میزان قدرت هجومی این نوع سرباز نسبت به بقیه سریازان بیشتر بوده و برای تربیت آن منابع زیادی مورد نیاز می باشد.
برای افزایش قدرت هجومی و دفاعی شوالیه، باید در آکادمی سطوح هجومی و دفاعی آن را افزایش دهید.
((از اینجادر  عصر پادشاهان عضو شوید ولشکر قدرتمند خود را بسازید))
 
ماخذ:وبلاگ رسمی