افزایش تولید منابع با تسخیر آبادی ها
نويسنده : - ساعت ۱۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٩
 

در نقشه بازی عصر پادشاهان یک سری آبادی وجود دارد که بازیکن با تسخیر آن منابع میتواند تولیدات خود را افزایش دهد.و بر روند ساخت و ساز شهر خود سرعت بخشید.

آبادی چوب- آبادی سنگ- آبادی گندم-آبادی آهن

یکسری آبادی هم هستن که به صورت ترکیبی از دو نوع ماده هست مثی چوب وسنگ یا آهن و گندم یا آهن و سنگ که تسخیر این آبادی ها بهتر است چون باعث میشود دونوع منبع شما تولیدش افزایش پیدا کند. در ادامه مطلب نحوه تسخیر آبادی ها توضیح داده شده است.

عکس آبادی ها درون نقشه به صورت دایره شکل میباشد


 تسخیر آبادی ها:
برای تسخیر یک آبادی باید با یک لشکر همراه با قهرمان به یک آبادی به صورت نبرد حمله کنید و تمام نیروهای گینگیز ساکن آن آبادی را از بین ببرید. البته دقت نمایید که شما آبادی هایی را می توانید تسخیر نمایید که فاصله آنها تا شهر شما کمتر از 3 خانه باشد( یعنی در یک مربع 7*7 به مرکزیت شهر شما)، اما ماجراجویی توسط قهرمان جهت بدست آوردن برخی گنجینه های مخفی تا شعاع 15 خانه در اطراف شهر شما امکان پذیر می باشد. البته تنها در برخی از سرورها خاص در آبادی ها گنجینه های مخفی قرار دارند.

نکته مهم: جوایز عادی بازی ( کلیدها، صندوقچه ها و سکه ها ) در اردوگاه های گینگیزها قرار دارند و در آبادی ها تنها جوایز مخفی قرار دارند. تعداد جوایز مخفی در سرورهای مختلف متفاوت می باشد. البته در برخی سرورها جوایز مخفی وجود ندارد و تنها جوایز عادی سرور فعال می باشند.

نکته: برای تسخیر یک آبادی حضور یک قهرمان در آن لشکرکشی کافی می باشد. البته این قهرمان باید در انتهای آن نبرد حتما زنده باشد.

شما با در سطح 10 عمارت قهرمانان خود می توانید آبادی اول و در سطح 20 آبادی دوم را تسخیر نمایید. پس در هر شهر نمی توانید بیش از دو آبادی را تسخیر نمایید.

میزان تاثیرگذاری آبادی ها بر تولیدات شهر:
پس از تسخیر یک آبادی و اعزام نیروهای متخصص مرتبط به آنجا، تولیدات شهر بازیکن تا سقف 75% بالا خواهد رفت. البته برخی آبادی ها دارای دو نوع منبع هستند و در این آبادی ها تولیدات شهر از هر نوع منبع به میزان 50% بالا می رود.
هر نیروهای متخصص می تواند 5% تولید شهر شما را بالا ببرد. در ضمن با ارسال منجم به آبادی ها به ازای هر منجم 20% تولید سایر نیروهای متخصص در آن واحه افزایش می یابد. دقت کنید که ارسال منجم به تنهایی هیچ کاربردی ندارد.
نیروی متخصص برای استخراج  آبادی های گندمی : کشاورز، برای آبادی های با ذخایره آهن، صنعتگر و برای آبادی های با ذخایر چوب نجار و برای آبادی های با ذخایر سنگ، معمار می باشد.

لینک عضویت بازی

 

ماخذ:وبلاگ رسمی