ساختمان معبد در عصر پادشاهان
نويسنده : - ساعت ٧:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱٠/۳
 

معبد

در معبد مراسم های رسمی شهر برگزار می شود. برگزاری مراسم باعث افزایش سطح تمدن شهر می شود. سطح تمدن جهت بنا کردن شهر جدید، تسخیر شهرهای سایرین، بالابردن روحیه ارتش در زمان جنگ و پیشگیری از تسخیر شهر شما در زمان محاصره شدن کاربرد فراوانی دارد.  جهت فعال سازی معبد ساختمان شهرداری بایستی به سطح 15 برسد.
در معبد دو مراسم شکرگزاری و نیایش قابل انجام است.
شکرگزاری :
این مراسم از سطح یک ساختمان معبد قابل اجرا می باشد مدت زمان لازم برای این مراسم با افزایش سطح ساختمان مذکور کمتر می شود. با اتمام هر بار مراسم شکرگزاری 400 واحد به تمدن شهر اضافه می شود. در جدول زیر زمان لازم برای آماده سازی معبد جهت برگزاری مراسم شکرگزاری و اثر گذاری سطح معبد به نمایش گذاشته شده است
نیایش :
از سطح 10 ساختمان معبد این مراسم قابلیت برگزاری دارد. و با اتمام آن 1800 واحد به تمدن شهر اضافه می شود. با توجه به زمان و افزایش تمدن در این مراسم زمان آمادگی معبد برای برگزاری آن نیز بیشتر بوده و منابع بیشتری برای آن لازم می باشد.  در جدول زیر زمان لازم برای آماده سازی معبد جهت برگزاری مراسم نیایش و اثر گذاری سطح معبد به نمایش گذاشته شده است .
نکته قابل توجه این است که اگر هر دو مراسم شکرگزاری و نیایش آماده برگزاری باشند و بازیکن مراسم شکرگزاری را انتخاب کند زمان برگزرای مراسم نیایش پس از اتمام مراسم در حال انجام نیست و بایستی زمان لازم جهت آماده شدن مراسم طی شود.
به این میگن فرهنگ سازی بر خلاف بازیهای آنلاین غربی که به ارائه مسائل بوق در بازی میپردازند و برای روحیه گرفتن سربازانتان باید ساختمان بوق داشته باشید تا سربازان روحیه بگیرن ما در این بازی معبد داریم احسنت به این دقت نظر تیم بازیساز عصر پادشاهانیول
عضو شوبد-لذت ببرید-جایزه بگیرید
منبع:سایت راهنما