ساختمان عمارت قهرمان
نويسنده : - ساعت ۸:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱٠/٤
 

عمارت قهرمانشما در این ساختمان می توانید از میان نیروهای نظامی خود، سربازان قدرتمند را انتخاب نموده و با آموزش های ویژه آنها را به قهرمانان بزرگ تبدیل نمایید. هر چه سطح ساختمان بیشتر باشد سرعت آموزش قهرمان ها بیشتر می شود. در این ساختمان بخش های زیر فعال هستند: 

بخش مشخصات عمارت قهرمانان:  در این بخش شما مشخصاتی از سطح ساختمان عمارت قهرمانان و توضیحی در مورد آن را می توانید مشاهده کنید. و اینکه برای ارتقاء به سطح بعدی چه میزان منابع احتیاج دارد. در این بخش شما می توانید منجم ( پزشک ) استخدام کنید که در سرعت افزایش سطح سلامت قهرمان موثر هستند. هر منجم 5 درصد سرعت افزایش سلامت قهرمانان موجود در عمارت قهرمان در این شهر را اضافه می نماید.

بخش آموزش :  در این بخش شما می توانید با انتخاب یک سرباز ( پیاده نظام یا سواره نظام)، مراحل آموزش آن نیرو برای قهرمان شدن را آغاز نمایید. در این مرحله شما باید برای قهرمان خود یک نام انتخاب نمایید. با انتخاب هر کدام از انواع لشکریان، پیش نیازهای آموزش آن نوع قهرمان را می توانید مشاهده می نمایید. دقت کنید برای آموزش قهرمان شما به امتیاز هوش نیاز دارید که باید قبلا از قسمت نبرد افکار و شرکت در مسابقه های فکری کسب نمایید. البته در صورتیکه امتیاز هوش نداشته باشید، می توانید با سکه نیز قهرمان برای شهر خود تربیت نمایید.

نکته: شما می توانید به هر تعداد که تمایل داشته باشید برای هر شهر خودتان قهرمان تربیت نمایید.


قهرمان ها : در این بخش قهرمانانی که آموزش دیده شده اند با مشخصات کامل سطح سلامت و سطح دفاعی و حمله ای آنها مشخص هستند. ستونی با عنوان استراحت در این بخش دیده می شود که اگر آن را برای هر قهرمان انتخاب کنید ان قهرمان در دفاع از شهر شرکت نخواهد داشت. در لیست قهرمان ها می توانید امتیازات تجربه نظامی که قبلا کسب کرده اید را به عنوان قدرت هجومی و یا دفاعی به قهرمان های خودتان تخصیص دهید.

نکته: تجربه نظامی در جنگ های به دست می آید که در آن لشکرکشی حداقل یک قهرمان وجود داشته باشد و بعد از جنگ نیز آن قهرمان زنده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قهرمان ها و شرایط آنها بخش "قهرمان" در راهنما را مطالعه نمایید.


آیادی های تصرف شده :  در این قسمت آبادی هایی که توسط قهرمانان شما تصرف شده اند نمایش داده می شوند. درصورتی که ساختمان عمارت قهرمان سطح 10 باشد می توانید یک آبادی تصرف نمایید و در صورت  ارتقا سطح عمارت قهرمانان به سطح 20 می توانید آبادی را به تصرف خود در بیاورید.
نکته: شما آبادی هایی را می توانید تصرف کنید که با فاصله آنها با شهر شما بیش از سه خانه نباشد.
نکته: شما در هر شهر خود تنها 2 آبادی می توانید تسخیر نمایید.
نکته: برای افزایش منابع توسط آبادی های تسخیر شده، شما باید پس از تسخیر آن آبادی نیروهای
متخصص مرتبت با آن نوع آبادی را به آنجا اعزام کنید.

در این قسمت شما می توانید آبادی هایی را که تسخیر کرده اید، آزاد نمایید و با آزاد کردن آنها شما مجددا فرصت خواهید داشت تا آبادی های دیگری را تسخیر نمایید.

امیدوارم در این عمارت باشکوه بهترین قهرمانان بازی را بسازیدتا هیچ کس در برابر لشکر شما تاب مقاومت را نداشته باشدگاوچران

جهت عضویت در بازی اینجا کلیک نمایید

منبع:راهنما