ساختمان خزانه
نويسنده : - ساعت ۸:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱٠/٤
 

خزانه



هر بازیکن در هر شهر خود می تواند یک خزانه بسازد، خزانه در سطح 10 خود یک گنجینه و در سطح 20 خود گنجینه دیگری را می تواند جای دهد. البته برای کلید طلایی حتما باید خزانه سطح 20 باشد. گنجینه ها دارای دو وضعیت فعال و قفل شده می باشند. در وضعیت فعال آن گنجینه قابل انتقال توسط مالک به شهرهای دیگر و یا قابل غارت توسط سایر بازیکنان می باشد. اما گنجینه ای به وضعیت قفل شده در آمده باشد، دیگر قابل انتقال و یا غارت نمی باشد.
بخش های مختلفی در این ساختمان به چشم می خورند که شامل موارد زیر هستند :‌

گنجینه ها : در این بخش گنجینه های کشف نشده در بازی که شامل  ( کلیدهای طلایی - کلیدهای نقره ای -  صندوقچه - سکه  ) می شود نمایش داده می شود. همچنین گنجینه هایی که توسط سایربازیکنان در بازی بدست آمده است در قسمت گنجینه های کشف شده و وضعیت ان گنجینه در اکانت این بازیکن نمایش داده می شود. مثلا اگر وضعیت گنجینه ای درشهر بازیکنی آرشیو شده باشد دیگر کسی نمی تواند به شهر آن حمله کرده و آن گنجینه را از آن خود کند.

انتقال گنجینه : در این بخش کاربرانی که کلیدهای طلایی و نقره ای و یا صندوقچه را بدست آورده اند می توانند بین شهرهای دیگر منتقل کنند. برای انتقال گنجینه ها نیاز به قهرمان می باشد که هر گنجینه توسط یک قهرمان به شهر دیگر ارسال می شود.

گنجینه های در حال انتقال : در این بخش گنجینه هایی که توسط قهرمان شما به شهر دیگری منتقل می شود یا اینکه از شهر دیگر به شهر شما در حال انتقال است قابل مشاهده می باشد
خزانه هاتون پر از گنجینه بادعینکنیشخند
از اینجا عضو شوید
منبع:راهنما