نخستین سرور قهرمانان بازی ایرانی عصر پادشاهان در سال 93 راه‌اندازی می‌شود

 

نخستین سرور قهرمانان بازی"عصر پادشاهان" 14 تیرماه 93 ساعت صفر بامداد به عنوان رخداد هیجان‌انگیز صنعت گیم کشور آغاز به کار می‌کند.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، در این رقابت بیش از 5 هزار  نفر از بهترین، باهوش ترین و با تجربه ترین قهرمانان بازی آنلاین عصر پادشاهان در یک نبرد ۴۵ روزه در کنار یکدیگر جمع خواهند شد.

بر اساس این گزارش، بازیکنان دعوت شده به سرور قهرمانان از بین بیش از 700 هزار نفر بازیکن عصر پادشاهان انتخاب شده  و هر یک دارای افتخارات درخشانی هستند.

پس از برگزاری ۲۰ سرور اول بازی عصرپادشاهان و مشخص شدن قهرمانان این ۲۰ سرور، در یک نبرد بسیار حساس و نفس گیر کل این قهرمانان در یک سرور در کنار یکدیگر به رقابت می پردازند تا از بین این قهرمانان ارزنده و باهوش، قهرمان، قهرمانان سری اول بازی عصرپادشاهان مشخص شود.

 

 سرور قهرمانان دارای جوایز ارزنده و متعددی است که بازیکنان باید در مراحل بازی به آنها دست یابند.

همچنین سه تیم برتر این سرور در مرحله بعد به عنوان نماینده ایران در نبرد بین المللی عصرپادشاهان که بین قهرمانان کشورهای مختلف برگزار خواهدشد، شرکت خواهند کرد.

بازی رایانه ای عصرپادشاهان اکنون به زبان های آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی و عربی ترجمه شده و تاکنون بیش از ۱۰ سرور این بازی ایرانی در اروپا و 24 سرور در ایران راه اندازی شده است.

عصر پادشاهان با بیش از 100 هزار نفر بازیکن در ایران و اروپا پرمخاطب ترین بازی ایرانی در داخل و خارج کشور به شمار می رود.

مجوز ساخت این بازی را بنیاد ملی بازی های رایانه ای صادر کرده و در رده بازی های  3+ (کاملا سالم و مناسب برای همه رده های سنی) از منظر نظام رده بندی سنی بازی‌های رایانه‌‌ای(اسرا)  جای دارد.

بر اساس این گزارش، نگارش های دیگری از بازی  عصر پادشاهان برای سایر پلتفرم ها از جمله Android و IOS در دست تولید است که در سال 1393 رونمایی خواهد شد.

منبع:بنیاد ملی بازی های رایانه ای

/ 4 نظر / 13 بازدید
پریسا

با سلام . من و خواهرم توی خونه از یک لب تاب استفاده میکنیم. و هردو در این بازی ثبت نام کرده ایم. هردو در یک سرور ثبت نام کرده ایم. حالا هرچی میخواهیم وارد بازی شویم اصلا نمیاد. از یکی از دوستانمون که در این بازی عضو پرسیدیم گفت نباید هردو توی یک سرور ثبت نام میکردین حالا تقاضا دارم مشکل ما رو حل کنید و من رو به سرور 26 انتقال دهید. ممنون. کد کاربری من parisa273گریه

پریسا و پروین

لطفا بگین ما باید چیکار کنیم؟ من حتی رفتم تا اکانتمو حذف کنم و دوباره توی سرور جدید ثبت نام کنم ولی اصلا صفحه ورود به بازی نمیاد!! تو رو خدا مشکل ما رو حل کنید!نگران

پریسا

نمیدونم سرور جدیدتون 24 یا 26! ولی تو رو خدا منو منتقل کنید! ای خداااااااااااااااااااااااااااااا من داره با خواهرم دعوام میشه چرا اخه جدی نمیگیرید؟ خواهرم داره میگه چرا تو عضو شدی؟ منو منتقل کنید لطفا!اضطراب

پریسا

بازی اصلا نمیاد! به خاطر اینه که ما توی یه سرور دوتایی ثبت نام کردیم؟؟؟؟؟؟یا نه؟ میشه لطف کنین هرچه زودتر جواب بدین ممنون میشم